Корпорація FMC отримала почесні нагороди Agrow Awards 2018 року
ФІЛАДЕЛЬФІЯ, 20 листопада 2018 року - Корпорація FMC, агрохімічна наукова інноваційна компанія, отримала найбільші відзнаки в декількох категоріях у міжнародному конкурсі Agrow Awards 2018, який відзначає найвищі досягнення у сільському господарстві.
FMC відзначена за кращий науково-дослідницький відділ та розробки, а також найкращі технології застосування за свою систему застосування 3RIVE 3D®.
Крім того, д-р Вільям Е. Барнетт, колишній директор відділу «Хімічні Відкриття» FMC, був визнаний престижною премією Agrow Lifetime Achievement Award (Agrow - Довічна нагорода за досягнення). Нагороди Agrow відзначають успіхи компаній та науковців, орієнтуючись на вдосконалені продукції або технолій, а також за інноваційні ідеї та концепції, які розширюють межі можливого. Одержувачі обираються з записів-анкет, взятих з усього світу, що розглядаються видатною суддівською колегією.
КАТЕГОРІЯ Best R&Pipeline (Найкращі науково-дослідні розробки)
Науково-дослідницька діяльність у галузі захисту рослин є надзвичайно важливою, щоб допомогти фермерам забезпечити краще та безпечне харчування для зростаючого населення в Світі.
"Ми маємо честь бути визнаними за наші дослідження", - сказав д-р Кетлін Шелтон, головний технолог FMC та віце-президент. "У компанії FMC є потужний інноваційний конвеєр. Наш Науково-дослідницький підрозділ зосереджений на нових діючих речовинах та нових способах вирішення проблем контролю шкідників, хвороб та бур'янів у всьому Світі, включаючи стійкі шкідливі організми, що є серйозною загрозою вирощуванню рослин".
 
КАТЕГОРІЯ Нагорода за досягнення в житті - Доктор Вільям Е. Барнетт, директор відділу розвитку FMC у відставці, був нагороджений престижною премією Agrow Lifetime Achievement Award. За свою 30-річну кар'єру в FMC та DuPont, доктор Барнет є лідером у визначенні нових діючих речовин у сфері засобів захисту рослин.
 
КАТЕГОРІЯ Найкраща технологія внесення
FMC виграла номінацію Best Application Technology (Найкраща технологія внесення) з новою запатентованою системою 3RIVE 3D™. "Виробники шукають технології внесення засобів захисту рослин, які є більш стійкими, точними та зручними. Система 3RIVE 3D™ є революційною платформою для внесення ЗЗР, що забезпечує рівномірний захист рослин, та, як результат, збільшення урожайності ", - сказав Рик Еккін, керівник компанії FMCPrecisionPlatforms. В даний час система використовується для внесення препаратів на кукурудзі та сої, а також 3RIVE 3D™  проходить випробування на цукрових буряках, соняшнику та інших культурах. У розробці компанії є нові продукти, які можна буде використовувати з 3RIVE3D™, у тому числі ті, що поєднують в собі декілька діючих речовин (в тому числі інсектициди, фунгіциди та біостимулятори).