Вінцит® Форте – добре відомий трьохкомпонентний фунгіцидний протруйник, який контролює повний спектр ґрунтових і посходових патогенів та відповідає найвищим вимогам виробника у співвідношенні якість-ціна!Відгуки користувачів
Малісевич Віталій, головний агроном ПП «Ланна-Агро», с Ланна Карлівського р-ну Полтавської області.
В господарстві вирощуємо близько 1100 га озимих зернових. Висіваємо майже 300 тон посівного матеріалу. Все насіння обов’язково обробляємо фунгіцидним протруйником. Наше господарство випробовували різні продукти не одного виробника. Але протягом останніх кількох років застосовуємо Вінцит® Форте компанії «FMC». Він має ряд переваг - в склад цього протруйника входить три діючі речовини різних хімічних груп, які запобігають резистентності та мають тривалий термін захисної дії. Вінцит® Форте дає змогу контролювати більш широкий спектр збудників хвороб, зокрема кореневі гнилі та снігову плісняву. Результататми роботи даного продукту в господарстві ми задоволені повністю. Тому плануємо і далі співпрацювати з компанією «FMC».
Ковальчук Микола, головний агроном СТОВ «Волиця» С. Волиця Теофіпольського р-ну Хмельницької області
В обробітку маємо 2360 га. Вирощуємо озиму пшеницю, ярий ячмінь, кукурудзу, соняшник, сою, горох. Вінцит® Форте використовуємо вже третій рік. При закладенні порівняльного досліду з іншими протруйниками Вінцит® Форте був ефективнішим. Рослини відрізнялися у розвитку: дружні сходи, покращене осіннє кущення. По осінньо-вегетаційному періоду не було виявлено хвороб. Не було ані борошнистої роси, ані пліснявіння насіння. Вінцит® Форте має гарну, ефективну дію на кореневі гнилі та сажкові хвороби. Обробляли 1 л/т. Рослини мали гарний розвиток кореневої системи. Ми і надалі плануємо використовувати Вінцит® Форте, тому що даний препарат має високу фунгіцидну ефективність, відмінну якість та привабливу ціну.
Король Василь, головний агроном СГТЗОВ «Ідна Острожець Млинівського р-ну Рівненської обл.
В господарстів маємо в обробітку 1550 га. На озимій пшениці застосовуємо протруйник Вінцит® Форте уже не перший рік. Минулого року у нас були складні погодні умови, ми ледве посіяли пшеницю. Інфекційний фон грунтових хвороб був досить високим, проте Вінцит® Форте чудово впорався зі своїм завданням. Чому ми обрали саме Вінцит® Форте? По-перше, маємо хороший досвід застосування цього продукту. Подруге, препарат надійно і протягом тривалого періоду часу захищає рослину від кореневих гнилей. По-третє, відмінне співвідношення ціна-якість. Протягом кількох років роботи з Вінцит® Форте ми не маємо жодних зауважень до продукту. Будемо використовувати його і надалі.
Сергій Олександрович В’ялий, Співвласник ДП «Зернятко», Чернігівська обл.
Користуємося Вінцит® Форте не перший рік. Чому ми і залишаємося з цим протруйником? Протягом багатьох років застосування Вінцит® Форте підтвердив свою високу ефективніость і задовольняє тим вимогам, що ми висуваємо до класного протруйника. Три діючі речовини у складі продукта дозволяють максимально захистити насіння і контролюють основні хвороби зернових. Для мене також важливо, що я отримав якісний продукт за адекватну ціну. І у 2018 році ми не зрадимо нашим планам і використаємо Вінцит® Форте для потруєння озимої пшениці.