Конференція Кораген® 2018

21 червня Полтавщина зустрічала гостей зі всієї України. На конференції компанії FMC, яка відбулась в комплексі «Верхоли», розглядалися питання вкрай важливі для більшості вітчизняних агровиробників. А сам захід пройшов під знаком  Кораген® - провідне рішення для захисту кукурудзи та сої від провідної компанії.

Цей продукт недарма називають інсектицидом №1 у світі. І в Україні Кораген® успішно використовують на польових і овочевих культурах, садах і виноградниках. Щодо кукурудзи, то він заслужено займає чільне місце у системі захисту. На Всеукраїнській конференції компанії FMC, присвяченій захисту кукурудзи та сої від шкідників, науковці й практики підкресли: з урахуванням всіх агрономічних, екологічних  та економічних чинників, Кораген® є дійсно провідним рішенням для прибуткового вирощування цих культур.


На конференції були детально розглянуті особливості, фази застосування та норми застосування препарату при обробці як наземним, так і авіаційним методом. Фахівці FMC завжди готові надати технологічну підтримку, консультації та поради. І чудовий захід, присвячений чудовому продукту, ще раз засвідчив: Кораген® чекає ще більш широке визнання серед українських аграріїв.
 
Компанія FMC точно знає - той агровиробник, який хоч раз застосував Кораген®, від нього вже не відмовляється. Тому, що препарат працює якісно, безпечно для довкілля – і приносить прибуток. Незалежно від погодних умов, Кораген® зберігає 10-12 відсотків урожаю.
Навіть за спекотних посушливих умов, що вигідно вирізняє Кораген® з-поміж інших інсектицидів. Якщо прорахувати економіку застосування цього препарату, то його доцільність не викликає ні найменшого сумніву.
 
Ми, компанія FMC, пишаємось тим, що у нас є такий продукт і сміливо рекомендуємо Кораген® до застосування усім нашим клієнтам!