Компанія FMC пропонує до Вашої уваги протруйники для захисту озимої пшениці та озимого ячменю, а саме фунгіцидний захист Вінцит® Форте та інсектицидний захист Пікус®.
Вінцит® Форте – добре відомий трьохкомпонентний фунгіцидний протруйник, який контролює повний спектр грунтових і посходових патогенів та відповідає найвищим вимогам виробника у співвідношенні якість-ціна!
Діючі речовини препарату відносяться до різних хімічних груп, що розширює спектр та вдосконалює механізм дії Вінциту® Форте, а також запобігає ризикам появи резистентності.
Поєднання цих компонентів, доповнення один одного по спектру дії та синергізм (взаємне підсилення) визначають якість та надійність протруйника Вінцит® Форте.
 
На графіку 1 зображено біологічну ефективність найбільш відомих протруйників проти комплексу хвороб насіння та сходів рослин озимої пшениці (3-х річні дослідження Одеського селекційно-генетичного інституту). Як видно, Вінцит® Форте має практично 100% ефективність проти кореневих гнилей, пліснявіння насіння, септоріозу проростків та летючої сажки. Більш того, за 7 років досліджень не виявлено ЖОДНОГО випадку фітотоксичного впливу протруйнику Вінцит® Форте на озиму пшеницю.
 

Але це ще не все.
 
На графіку 2 зображено вплив протруйників на збереження урожаю (і це не разовий дослід, а середні 3-х річні дані!)Вінцит® Форте має найбільший вплив на збереження урожайності озимої пшениці, і все це підтверджено ефективністю та селективністю продукту. Збереження урожайності по протруйнику Вінцит® Форте перевищує деякі відомі протруйники на 1 т/га, і перевищує необроблений варіант на 2 т/га.
 
Давайте порахуємо економіку використання продукту Вінцит® Форте.
 
Вартість обробки насіння на 1 га (200-250 кг насіння) протруйником Вінцит® Форте не перевищує 5 $. Вартість збереженого урожаю (мінімально 500 кг, а зазвичай 1т і більше) становить 70-130 $, тобто окупність протруйнику Вінцит® Форте більше ніж 10-кратна! Додаткові коментарі зайві.


Ми, компанія FMC, пишаємось тим, що у нашому портфелі ЗЗР є такий класний продукт.
Сміливо і з упевненістю рекомендуємо Вінцит® Форте нашим клієнтам!
 
Також рекомендуємо Вам завчасно подбати по захист насіння і не відкладати придбання продукту «на останній день». Адже кількість протруйника обмежена.