Транзакція між компаніями FMC та DuPontШановний  клієнте, 
FMC завершила придбання значної частини глобального бізнесу компанії DuPont. Нові сільськогосподарські рішення FMC тепер мають більш широкий портфель провідних брендів, більш глибокий конвеєр нових технологій, більший глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня, які задовольнять ваші потреби краще, ніж будь-коли.
 
Вищезгадане придбання включає багато найвідоміших та найуспішніших продуктів напрямку захисту рослин компанії DuPont, серед них провідні інсектициди на основі бренду Рінаксіпір (Rynaxypyr®), бренду Ціазіпір (Cyazypyr®) та індоксакарбонових речовин. Ці селективні інсектициди значно доповнюють портфель існуючих інсектицидних препаратів FMC широкого спектра. Гербіциди класу сульфонілсечовин DuPont (в першу чергу орієнтовані на застосування на зернових культурах) також стають частиною більш широкого портфелю FMC, що тепер характеризується кращим балансом між досходовим та післясходовим застосуванням. В Європі, на Близькому Сході та в Африці ці діючі речовини матимуть ще кращий вплив, забезпечуючи контроль над широким спектром бур'янів при дуже низьких нормах застосування.
 
Більшість великих компаній у сфері захисту рослин зазнають суттєвих змін, що може призвести до невизначеності щодо продуктів та послуг. У FMC ми вклали значні ресурси, щоб забезпечити злагоджену транзакцію з DuPont, і ми підтримуємо найвищий рівень обслуговування, який ви очікуєте від нас. Це наш першочерговий пріоритет зараз і надалі, протягом всієї нашої інтеграції. Тепер, коли транзакція завершена, придбані препарати із захисту рослин компанії DuPontповністю інтегровані в портфель FMC, і ми будемо працювати однією командою з розширеним портфелем!
 
Ми раді отримати нові сільськогосподарські рішення FMC та надавати вам більше варіантів, більше технологій та більше можливостей для вирішення найважчих проблем. Ми цінуємо наші відносини і чекаємо на майбутню співпрацю з Вами та вашою командою. Якщо у вас є будь-які питання, будь ласка,  звертайтеся до свого постійного торгового представника або до нашого відділу обслуговування клієнтів.
 
З повагою,
 
Марк Хуллебрук
Президент FMC в країнах
Европи, Близького  Сходу та Африці (ЕМЕА)