Контакти
ТОВ "ФМС Україна"

БЦ «Іллінський» 
вул. Іллінська 8, 10 блок 
6 поверх 
04070 

Представник  Посада/ регіон Телефон Електронна пошта
Василь Хміленко Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя (095) 284 95 09 Vassyl.Khmilenko@fmc.com
Олександр Гвоздь Черкаси, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Донецьк, Луганськ (095) 284 95 18 Olexander.Gvozd@fmc.com
Олексій Чернявський Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Чернігів, Суми (095) 277 37 73 Oleksiy.Chernyavskiy@fmc.com
Ігор Фарміга Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Ужгород, Іфано-Франківськ, Чернівці (050) 443 26 92 Igor.Farmiga@fmc.com
Юрій Савченко Миколаївська область (050) 410 91 93 Yuriy.savchenko@fmc.com
Олексій Салгалов Херсонська область (095) 284 95 14 Oleksii.Salgalov@fmc.com
В'ячеслав Рябка Дніпровська, Донецька область (095) 284 95 03 Vyacheslav.Ryabka@fmc.com
Володимир Яровий Харківська, Луганська область (095) 284 95 01 Vladimir.Yarovoy@fmc.com
Іван Конончук Хмельницька область (066) 721 41 15 Ivan.kononchuk@fmc.com
Курцев Володимир Кіровоградська область (050) 410 19 18 Volodymyr.Kurtsev@fmc.com
Ярослав Бай Рівненська та Волинська область (066) 721 41 25 Yaroslav.bay@fmc.com
Олексій Дворський Чернігівська та Сумська область (050) 324 00 03 Oleksy.dvorsky@fmc.com
Олег Куракін
Менеджер по роботі
з ключовими клієнтами
(050) 443 14 12 Oleg.Kurakin@fmc.com
Олександр Правилов Керівник відділу маркетингу (050) 380 56 91 Oleksandr.Pravylov@fmc.com
Олег Міщенко Керівник відділу продажів (050) 419 29 60 Oleg.mishchenko@fmc.com
Роман Цуркан
Менеджер з питань
захисту спеціальних культур
(095) 284 95 15 Roman.Tsurkan@fmc.com
Сергій Бутенко
Менеджер по роботі
з ключовими клієнтами
(050) 326 08 03 Sergiy.butenko@fmc.com
Володимир Салієнко Фахівець із розвитку препаратів (050) 410 19 18  
Альона Ткаченко Фахівець із маркетингових комунікацій (050) 386 98 55 Alyona.Tkachenko@fmc.com
Ольга Науменко Менеджер з логістики  (066) 060 76 07 Olga.Naumenko@fmc.com
Марія Призюк Менеджер з логістики   (044) 364 82 58 Mariia.Pryziuk@fmc.com
Світлана Янковська Менеджер з логістики  (044) 364 82 58 Svitlana.Yankovska@fmc.com